ارائه انواع رژیم‌های غذایی با بهترین متد

یکی از پرطرفدارترین خوراکی های خوشمزه که البته مقدار زیادی هم کالری دارد، بستنی است. افرادی که قدم در مسیر برنامه های رژیم غذایی گذاشته اند، تصور می کنند، دیگر از خوردن بستنی محروم شده اند. اما یک خبر خوش برای شما داریم. بستنی رژیمی خانگی خوشمزه، احساس عطش شما را نسبت به این خوراکی ناب برطرف خواهد کرد.

یکی از مهم ترین ویژگی بستنی های رژیمی، میزان کالری آن است. کالری بستنی رژیمی به طور میانگین، 80 برآورد شده است. در صورتی که هر 100 گرم بستنی آماده و عادی تا حدود 450 کالری دارد. جهت لاغری سریع دیگر نیازی نیست مسافت های طولانی را تا مطب دکتر تغذیه طی کنید. با مراجعه به وب سایت دکتر خورشیدی، توسط متخصصان باتجربه، ارزیابی شوید و رژیم مورد نظر خود را به صورت آنلاین دریافت کنید.

نوعی بستنی رژیمی خانگی
طرز تهیه بستنی رژیمی خانگی

معرفی درست کردن چند مدل بستنی رژیمی خانگی

درست است که بستنی های رژیمی به صورت آماده در فروشگاه وجود دارند، اما تهیه یک بستنی رژیمی خانگی از اطمینان خاطر بالایی برخوردار است. در ادامه به دستور درست کردن چندین مدل بستنی رژیمی که می توانید، به راحتی در منزل درست کنید، پرداخته ایم. مدل های بستنی رژیمی خانگی زیر در تغذیه و رشد قدی کودکان شما نیز مناسب خواهد بود.

1. طرز تهیه بستنی رژیمی خانگی موزی

از موز های سالم برای تهیه بسته رژیمی موزی استفاده کنید. موز ها را به حلقه های کوچک برش زده و در ظرف یا پاکت بریزید و داخل فریز بگذارید. بهتر است، یک روز کامل موز ها در فریزر بمانند تا خوب یخ بزنند. بعد از آن تکه های موز را در آورده و در میکسر بریزید و خوب میکس کنید تا هیچ موز سالمی نماند. حالا به موز له شده، دارچین، عسل و مغز را اضافه کرده و دوباره به مدت دو ساعت در فریز قرار دهید. بعد از دو ساعت، بستنی شما آماده اسکوپ زدن است.

2. روش درست کردن بستنی رژیمی نسکافه ای خانگی

جهت طرز تهیه بستنی رژیمی نسکافه ای خانگی، ابتدا باید شیر کم چرب یا گیاهی را گرم کرده، طوری که آروم بجوشد. بعد از جوشیدن ثعلب را به آن اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. هنگامی که شیر و ثعلب به طور کامل مخلوط شد، گاز را خاموش کرده و تمام مواد از جمله پودر نسکافه، موز خرد شده و مخلوط شیر و ثعلب را در میکسر بریزید. مواد را خوب مخلوط کنید. در نهایت در قالب دلخواه بریزید. این مخلوط را باید به مدت 4  ساعت در فریزر نگه داری کنید تا خوب خودش را بگیرد.

تعدادی اسکوپ بستنی نسکافه ای
بستنی رژیمی نسکافه ای

3. طرز تهیه بستنی یخی توت فرنگی رژیمی خانگی

توت فرنگی مختص افرادی است که به دنبال لاغری موضعی هستند. توت فرنگی ها را برش زده و در فریزر بگذارید. بهتر است به مدت 4 ساعت توت فرنگی ها در فریزر باشند. بعد توت فرنگی را خارج کرده و در میکسر پوره کنید. ماست را اضافه کرده و دوباره میکس کنید. حالا مواد را باز به مدت 4 الی 5 ساعت در فریز بگذارید تا آماده سرو شود.

4. درست کردن بستنی رژیمی خانگی با طعم طالبی

ابتدا طالبی را به خوبی شسته و آن را برش بزنید. طالبی را به قطعات ریزی خرد کرده و در ظرفی ریخته و در فریزر بگذارید. این قطعات باید به مدت 5 ساعت در فریزر باشد تا به خوبی یخ بزند. بعد از آن طالبی را با شیر و عسل در میکسر ریخته و خوب هم بزنید و در قالب بریزید. بعد از 2 ساعت نگهداری در فریزر، بستنی شما آماده سرو است.

میوه ظابی و چند عدد بستنی طالبی
بستنی رژیمی خانگی طالبی

5. بستی شکلاتی رژیمی

برای تهیه بستی رژیمی خانگی با طعم شکلاتی، موز ها را خرد کرده و به مدت 3 ساعت در فریزر قرار دهید. بعد از 3 ساعت موز ها را در آورده و با کره بادام زمینی و پودر کاکائو کامل میکس کنید. حالا می توانید، بستنی خود را در قالب های مخصوص یا ظرفی ریخته و تا 4 ساعت در فریزر قرار دهید. بعد از 4 ساعت بستنی شما آماده سرو خواهد بود.

یک ظرف بستنی رژیمی شکلاتی
بستنی رژیمی شکلاتی

6. بستی رژیمی با سیب در خانه

سیب ها را خوب شسته و به صورت رنده شده در آورید. حالا سیب رنده شده را در قابلمه آب در حال جوش بریزید و تمام مواد را مخلوط کنید. آن قدر هم بزنید تا تمام مواد یک دست شوند. مخلوط حاصل در قالب های آماده یا در ظرف ریخته و به مدت 4 الی 5 ساعت در فریزر بگذارید. بعد قالب را در آورده و هر نیم ساعت، چهار الی پنج بار مخلوط را هم زده و مدام در فریزر بگذارید. این عمل را تا پنج بار تکرار کنید. بعد از آن بستنی رژبمی با طعم سیب شما، آماده نوش جان کردن است.

7. طرز تهیه بستنی رژیمی خانگی با ماست و هلو

هلو را بعد از شستشو خوب پوست بگیرید و به قطعات ریز خرد کنید. هلو خرد شده را در ظرف میکسر ریخته و خوب به هم بزنید تا ذره درشتی از آن باقی نماند. بعد عسل و مواد کم چرب را به مخلوط اضافه کنید. حالا تمام مواد را در ظرف دلخواه خود بریزید و تا 5 ساعت در فریزر قرار دهید. بعد از 5 ساعت ظرف را از فریز خارج کرده و هم بزنید و دوباره به مدت یک ساعت در فریزر بگذارید. بعد از اتمام یک ساعت، بستنی هلویی شما آماده اسکوپ زدن و سرو خواهد بود.

8. بستنی رژیمی با آووکادو و لیمو

آووکادو و خیار را به قطعات ریزی خرد کنید. آب لیمو را خوب بگیرید، مراقب باشید که پوست لیمو باعث تلخی آب آن نشود. حالا تمام مواد را با مخلوط کن یا میکسر خوب به هم بزنید. مخلوط را درون قالب یا ظرف دلخواه برای اسکوپ‌ زدن ریخته و به مدت 3 الی 4 ساعت در فریزر بگذارید.

بعد از آن مخلوط را در آورده، 4 الی 5 بار هم زده و دوباره در فریزر بگذارید. این عمل را تا پنج بار تکرار کنید‌. بعد از اتمام مراحل، بستنی آووکادو و لیمو شما آماده سرو است. اگر رژیم کتوژنیک دارید، میوه هایی از قبیل آووکادو و لیمو مناسب برنامه رژیمی شما خواهد بود.

بستنی رژیمی آووکادو
بستنی رژیمی آووکادو و لیمو

رژیم غذایی با بستی رژیمی خانگی

بستنی از خوراکی های مورد علاقه است که همه تمایل دارند، آن را بچشند. افرادی که دنبال لاغری هستند، می توانند، طبق دستور متخصص تغذیه از بستنی رژیمی خانگی بهره مند شوند. برای دریافت رژیم انلاین و بهترین برنامه تغذیه ای جهت لاغری، می توانید تنها با چند کلیک ساده و پر کردن فرم در وب سایت دکتر خورشیدی، برنامه رژیم خود را دریافت نمایید.

تعداد بستنی رژیمی مختلف
رژیم و بستنی

سخن آخر

رژیم گرفتن به معنای محدود شدن نیست. اگر به متخصصن تغذیه مراجعه کرده باشید، آن ها همیشه جایگزین های مناسبی جهت برنامه رژیمی به شما پیشنهاد می دهند. وب سایت دکتر خورشیدی با ارائه  رژیم های متنوع و از همه مهم تر آنلاین، شما را در صرفه جویی وقت، هزینه و همچنین رسیدن به اندام و سایزی دلخواه، همراهی خواهد کرد.

این مطلب توسط گروه تحریریه، از منابع گوناگون گردآوری و تدوین شده و صرفا جهت آشنایی شما با موضوع بحث میباشد و هیچگونه تایید یا رد در مورد این مطلب را تضمین نمیکنیم.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *